Kalyon Kavşağı - Şehitkamil / Gaziantep 0 342 32 555 27 - 0 544 32 555 27 info@klinik27.com

Hoşgeldiniz!

Kliniğimizde, sadece Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığının “Uzman Diş Hekimi” ünvanı verdiği diş hekimleri hizmet vermektedir. Kliniğimizde, branşlarında uzman diş hekimleri sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Kliniğimizin kuruluş aşamasında üzerinde durulan ilkelerimizden hiçbir zaman ödün vermeden sizlere hizmet vermek amacındayız.

  • Kalite
  • Güven
  • Güler yüzlü hizmet

#Klinik27

Sadece alanında uzman diş hekimleri tarafından hizmet verme politikası ile Uzm. Dr. Dt. Melek Ramoğlu ve Uzm. Dr. Dt. Serhat Ramoğlu tarafından Özel Klinik 27 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında kurulmuştur. Kliniğimizde, bütün hekimlerimiz sadece alanlarında hizmet verirken, uzun yıllar boyu aldıkları akademik eğitimin sonucunda etik kurallara uygun, en kaliteli malzemeler ile, en yeni teknolojik ürünler ile hastalarına a sınıf hizmet etmek amacı güdülmektedir.
Yakın bir gelecekte, kliniğimizde var olan “Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Uzmanımız ve Protetik Diş Tedavisi Uzmanımız” haricinde diş hekimliğinde var olan bütün uzmanlık dallarından en az birer uzman ile hastalarımıza hizmet vermek amacındayız.
Kliniğimizde tedavi gören bütün hastalarımız #Klinik27 ailesi çatısı altındadır. Tedavisi biten bütün hastalarımızın, her altı ayda bir kontrol randevuları ayarlanarak ağız ve diş sağlıklarının uzun yıllar boyunca devam ettirmeleri en önemli hedefimizdir.

Bölümler

Ağız, Diş ve Çevre dokuların hastalıklarının belirtilerini, tanı koyma yöntemlerini inceleyen bölümdür.
Ağız, Diş ve Çevre dokularda görülen, hastalıkları (Kist, Tümör, vb), çene eklem problemlerini, implant cerrahisini, gömülü yirmi yaş çekimlerini, kısacası ağız içerisinde cerrahi müdahale gerektiren tüm işlemlerle ilgilenen bölümdür.
Çocukların ağız, diş ve çevre dokularında ortaya çıkan sorunları, çürük önleyici yöntemleri ve diş tedavilerini kapsayan bölümdür.
Dişin sinirini ilgilendiren hastalıklar ve bunların tedavisi ile ilgilenen bölümdür. Kanal tedavisi bu bölüm tarafından yapılmaktadır.
Dişlerin ve çenelerin birbirleriyle ile ilişkisini, kapanışlarını, çapraşıkları inceleyen; dişsel ve iskeletsel bozuklukların tedavisi ile ilgilenen bölümdür.
Dişleri çevreleyen yapılar (diş eti, dişleri saran çene kemiği) oluşan hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavisi ile tedavi sonucunda elde edilen sağlığı uzun süre korunmasını amaçlayan bölümdür.
Dişlerde ve çevre dokularda meydana gelen kayıplara bağlı oluşan konuşma, çiğneme ve görüntü bozukluklarının yarattığı sorunları birtakım protezlerle tedavi yöntemleri ile ilgilenen bölümdür. Ayrı zamanda çene eklemi ve çenelerin kapanış düzenleri bu bölüm altında incelenmektedir.
Dişlerde çürük, kırık ve benzeri nedenlerle oluşan madde kaybının tedavi yöntemlerini ve dişleri çürüklerden korumak için yapılabilecek uygulamaları inceleyen bölümdür.

Uzmanlarımız tarafından çeşitli yayın organları hazırlanan bilimsel makalelerden ilk önce siz haberdar olun!